District Governor

 George Eamer  
Rtn. George Eamer 

District Treasurer

 Graham Beeson MPHF  
Rtn. Graham Beeson 

District Secretary

 Dee Kilpatrick PHF  
Rtn. Dee Kilpatrick 

Assistant Governor

 David Pritchard PHF  
Rtn. David Pritchard 

Assistant Governor

 Sue Bury  
Rtn. Sue Bury 

Assistant Governor

 John Thorogood  
Rtn. John Thorogood 

Assistant Governor

 Claire Waldie  
Rtn. Claire Waldie 

Assistant Governor

 Diane Shepherd  
Rtn. Diane Shepherd 

Assistant Governor

 Tony Williams PHF  
Rtn. Tony Williams 

Assistant Governor

 Roger Byrom  
Rtn. Roger Byrom 

Assistant Governor

 Wally Lake PHF  
Rtn. Wally Lake 

Assistant Governor

 Peter Williams  
Rtn. Peter Williams 

Assistant Governor

 Michael Champion PHF  
Rtn. Michael Champion 

Assistant Governor

 John Page  
Rtn. John Page 

Assistant Governor

 William Wills PHF  
Rtn. William Wills 

Public Image Chairman

 Darren Hands PHF  
Rtn. Darren Hands 

Rotary Foundation Chairman

 John James PHF  
Rtn. John James 

Membership Chairman

 Martin Taylor  
Rtn. Martin Taylor 

International Service Chairman

 David Glover PHF  
Rtn. David Glover 

Youth Service Chairman

 Bob Bridges PHF  
Rtn. Bob Bridges 

Immediate Past District Governor (IPDG)

 Stephen Lay PHF  
Rtn. Stephen Lay 

District Governor Elect (DGE)

 Graham Carey PHF  
Rtn. Graham Carey 

District Governor Nominee (DGN)

 Simon Wood  
Rtn. Simon Wood 

Safeguarding Officer

 Geoff Hawes PHF  
Rtn. Geoff Hawes 

District Trainer

 Paul Edwards PHF  
Rtn. Paul Edwards 

District Trainer

 Christine Peacock PHF  
Rtn. Christine Peacock 

Assistant District Secretary

 Paula Byrom  
Rtn. Paula Byrom 

Assistant District Secretary

 Jan Eamer  
Rtn. Jan Eamer 

Leadership Development & Training

 Paul Edwards PHF  
Rtn. Paul Edwards 

Sports Officer

 Mike Huxtable  
Rtn. Mike Huxtable 

Community Chairman

 John Clemison  
Rtn. John Clemison 

Primary Webmaster

 Nova Fisher PHF  
Rtn. Nova Fisher 

Health & Safety

 Geoff Hawes PHF  
Rtn. Geoff Hawes 

Visioning

 Lyn Smith  

IT Officer

 Michael Bell PHF  
Rtn. Michael Bell 

Newsletter Editor

 John Clemison  
Rtn. John Clemison 

Alumni Officer

 April Arnatt  
Rtn. April Arnatt 

Equality & Diversity

 Geoff Hawes PHF  
Rtn. Geoff Hawes 

Peace Officer

 Felicity Murdin PHF  
Rtn. Felicity Murdin 

Children's Holiday Trust

 Graham Smith PHF  
Rtn. Graham Smith 

Social Media Mentor

 Sam Cross  
Rtn. Sam Cross 

Membership Mentor

 Paula Martin  
Rtn. Paula Martin 

Council on Legislation Representative

 Stephen Lay PHF  
Rtn. Stephen Lay 

Council on Legislation Rep - alternate

 Paul Edwards PHF  
Rtn. Paul Edwards 

Assistant Governor Area 6

 John Page  
Rtn. John Page