District Governor

 Agnes Ritchie PHF  
Rtn. Agnes Ritchie 

District Treasurer

 Narek Bido  
Rtn. Narek Bido 

District Secretary

 Thom Riddell MPHF  
Rtn. Thom Riddell 

Assistant Governor

 Ken MacKenzie MPHF  
Rtn. Ken MacKenzie 

Assistant Governor

 Duncan Collinson  
Rtn. Duncan Collinson 

Assistant Governor

 Jonathan Moore PHF  
Rtn. Jonathan Moore 

Assistant Governor

 Kenneth Robertson  
Rtn. Kenneth Robertson 

Assistant Governor

 Keith Bruce MPHF  
Rtn. Keith Bruce 

Assistant Governor

 Brenda Waugh  
Rtn. Brenda Waugh 

Public Image Chairman

 Peter Croan PHF  
Rtn. Peter Croan 

Rotary Foundation Chairman

 Kate Keter MPHF  
Rtn. Kate Keter 

Membership Chairman

 Alistair Mackintosh  
Rtn. Alistair Mackintosh 

International Service Chairman

 Elizabeth Robertson  
Rtn. Elizabeth Robertson 

Youth Service Chairman

 Margaret Marquis  

Immediate Past District Governor (IPDG)

 Lindsay Craig PHF  
Rtn. Lindsay Craig 

District Governor Elect (DGE)

 Johanna Pawley  
Rtn. Johanna Pawley 

District Governor Nominee (DGN)

 Calum Thomson MPHF  
Rtn. Calum Thomson 

Assistant District Secretary

 Ian Starkey PHF  
Rtn. Ian Starkey 

Environment Officer

 John Wilson PHF  
Rtn. John Wilson 

Conference

 Jonathan Moore PHF  
Rtn. Jonathan Moore 

Leadership Development & Training

 Theresa Douglas  
Rtn. Theresa Douglas 

RYLA

 James Gibbons  
Rtn. James Gibbons 

Sports Officer

 Ian Jess PHF  
Rtn. Ian Jess 

Community Chairman

 Janice Henderson  
Rtn. Janice Henderson 

Vocational Chairman

 Janice Henderson  
Rtn. Janice Henderson 

Primary Webmaster

 Callan Dick PHF  
Rtn. Callan Dick 

Membership Database Officer

 Gavin Douglas  

Health & Safety

 Phill Ratcliffe PHF  
Rtn. Phill Ratcliffe 

Archivist and Flag Custodian

 Mike Coveney  
Rtn. Mike Coveney 

District Quiz

 Lizette Bingham PHF  
Rtn. Lizette Bingham 

Friendship Exchange

 Alistair Marquis MPHF  
Rtn. Alistair Marquis 

Peace

 Jean Best PHF  
Rtn. Jean Best 

Challenge Enterprise

 James Bruce MPHF  
Rtn. James Bruce 

Georgia Scholarships

 Alistair Marquis MPHF  
Rtn. Alistair Marquis 

Primary Schools Quiz

 Jim McPherson  
Rtn. Jim McPherson 

Young Chef

 Margaret Marquis  

Young Golfer

 Ian Jess PHF  
Rtn. Ian Jess 

Young Technologist

 Bill Munro  

RotaKids

 Nancy Rule  
Rtn. Nancy Rule 

Polio Officer

 Kenneth Logan  
Rtn. Kenneth Logan 

New Club Formation Coordinator

 Andrew Ireland MPHF  
Rtn. Andrew Ireland 

Young Photographer

 Andrew Pearson  

Rotary Scholars

 Olive Geddes MPHF  
Rtn. Olive Geddes 

Assistant District Treasurer

 Roy Redwood MPHF  
Rtn. Roy Redwood 

Alumni Officer

 Calum Thomson MPHF  
Rtn. Calum Thomson 

Rotaract Officer

 Doreen Allerton  
Rtn. Doreen Allerton 

Youth Exchange Officer

 Ian McLean  
Rtn. Ian McLean 

Equality & Diversity

 Kenneth Robertson  
Rtn. Kenneth Robertson 

Global Grants Officer

 Ian Adams MPHF  
Rtn. Ian Adams 

District Grants Officer

 Ian Adams MPHF  
Rtn. Ian Adams 

Young Artist

 Johanna Pawley  
Rtn. Johanna Pawley